Jeśli chcecie nas wspierać, to są trzy główne możliwości:

  • szerujcie nasze posty w mediach społecznościowych – to pozwoli nam docierać do nowych osób,
  • jeśli macie balkon albo lokal usługowy z witryną od ulicy, gdzie chętnie wywiesicie nasz baner albo plakat – odzywajcie się do nas na priv,
  • wpłacajcie darowizny na nasze konto wyborcze. Potrzebujemy środków finansowych, żeby móc dalej informować prażan i prażanki o naszym programie, rozwieszać plakaty i rozdawać ulotki.

Żeby pieniądze trafiły bezpośrednio do nas…

w tytule przelewu trzeba wpisać “darowizna” oraz imię i nazwisko kandydata lub kandydatki z naszego stowarzyszenia, np. liderów naszych list w poszczególnych okręgach:

  • jeśli mieszkacie w okręgu nr 1 (Śliwice, Golędzinów, okolice pl. Hallera, Nowa Praga do Stalowej – numery nieparzyste) wyślijcie przelew z tytułem “Darowizna, Wanda Grudzień”
  • jeśli mieszkacie w okręgu nr 2 (Nowa Praga od Stalowej – numery parzyste do al. Solidarności, Port Praski, Stara Praga do Targowej), wyślijcie przelew z tytułem “Darowizna, Krzysztof Michalski”
  • jeśli mieszkacie w okręgu nr 3 (Stara Praga od Targowej, Michałów, Szmulowizna), wyślijcie przelew z tytułem “Darowizna, Sylwester Klimiuk”

Dane do przelewu

Numer konta: 89 1020 1026 3174 3000 0000 0055 (konto w PKO BP)

Fundusz Wyborczy Nowa Lewica

ul. Złota 9 lok. 4

00-019 Warszawa

Tytuł przelewu: darowizna, imię i nazwisko kandydata

Pamiętajcie, że zgodnie z przepisami, przelewy mogą być tylko z kont prywatnych, od polskich obywateli, a BLIK, karty kredytowe, wpłaty na poczcie, przelewy z zagranicy lub z kont firmowych/stowarzyszeń/fundacji nie są akceptowane.

/materiał KKW Lewica/